KONYA AKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz A. Barbaros Topaloğlu'nun 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz A. Barbaros Topaloğlu'nun 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Mesajı

15 Temmuz 2016 'da FETÖ/PDY tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişimi; ülkesine, devletine, demokrasisine, anayasal düzene ve özgürlüğüne bağlılığını, aydınlık bir gelecek idealinden asla taviz vermeyeceğini tüm dünyaya haykıran asil milletimizin yazdığı kahramanlık destanı ile hüsrana uğramıştır.

Devletimiz ve milletimizin İstiklal ve istikbaline kasteden hain terör örgütü FETÖ/PDY kanlı darbe girişiminin Aziz milletimizce bertaraf edilişinin dördüncü yıl dönümüdür.

Kabul edilemez bu darbe girişiminin gerçekleştiği ilk andan itibaren kararlı bir duruş sergileyerek istiklal ve istikbalimiz uğruna mücadele veren, bu uğurda şehitlik ya da gazilik mertebesine erişen güvenlik güçlerimiz ve değerli halkımız ile, bu darbe girişiminin bozguna uğratılmasının ardından ülkemiz genelinde meydanlarda demokrasi nöbeti tutarak milli iradeye sahip çıkan yediden yetmişe herkese minnet ve şükranlarımı sunarım.

15 Temmuz darbe girişiminin unutulmasına, unutturulmasına ve bu ihanetin üzerinin örtülmesine izin verilmeyecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, şanlı bayrağımızın dalgalandığı mukaddes vatan toprakları uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi minnet ve rahmetle anarken, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunarım.

 

                              A. Barbaros TOPALOĞLU
                              İlçe Milli Eğitim Müdürü

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 3 Akşehir / KONYA - 0 332 8131102 0 332 8123023

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.