KONYA AKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ A.BARBAROS TOPALOĞLU'NUN YARIYIL TATİLİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ A.BARBAROS TOPALOĞLU'NUN YARIYIL TATİLİ MESAJI

2020-2021 eğitim öğretim yılının 1. dönemini Covid-19 Salgınının gölgesi altında tamamladığımız bu günlerde, okulumuzda yüz yüze yeniden buluşacağımız günleri özlemle bekliyoruz. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin ilk dönemi uzaktan eğitimle tamamlamış olmalarının heyecanını yürekten paylaşıyor, yarıyıl tatilinin değerli öğretmen, öğrenci ve velilerimiz ile tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

Covid-19 Salgını nedeniyle yaklaşık bir yıldır uzaktan eğitim yolu ile öğrencilerimize ulaşmaya çalışarak yeni bir döneme adapte olmaya çalıştınız. Birçok zorlukla karşılaştınız ve dönem boyunca çok çalışıp, yorucu bir yarıyılı geride bıraktınız. Aldığınız sorumluluğun bilincinde öğrencilerimizin yetişmesinde verdiğiniz özverili çalışmanız için teşekkür ediyor, sağlıklı bir yarıyıl tatili geçirmenizi diliyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bu dönemde en çok yorulan siz oldunuz ve sabırsızlıkla beklediğiniz yarıyıl tatiline kavuşuyorsunuz. Bu üç haftalık tatilde çok güzel bir şekilde dinlenmenizi, mutlaka bol bol kitap okumanızı ayrıca maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymanızı istiyoruz.İnşallah doyasıya sarılarak,karne heyecanını birlikte yaşayacağımız günler de gelecektir.

Kıymetli Velilerimiz,

Uzaktan eğitim sürecinde tüm imkanlarınızı zorlayarak,bizlere ve öğrencilerimize destek oldunuz.Birçok ilkin yaşandığı bu salgın döneminde göstermiş olduğunuz sabır ve anlayışınız için sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum.

15 Şubat 2021 Pazartesi günü yüz yüze görüşmek dileği ile tüm paydaşlarımıza sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili dilerim.

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 3 Akşehir / KONYA - 0 332 8131102 0 332 8123023

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.