KONYA AKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Satranç Turnuvasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi.

Satranç Turnuvasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi.

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Akşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 100.'ncü Yıl Online Satranç Turnuvasında dereceye girenlere öğrencilere ödülleri verildi.

Online satranç turnuvası ilkokul kategorisi birincisi Yıldırım İlkokulu öğrencisi Yunus Emre Kurt'a, ortaokul kategorisi birincisi Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu öğrencisi Elif AYDOĞMUŞ'a ve lise kategorisi birincisi Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi öğrencisi Yağız Yılmazoğlu'na ödülleri Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu ile Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel tarafından evleri ziyaret edilerek verildi.

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu yaptığı açıklamada "Turnuvamız oldukça güzel ve verimli geçmiştir. Üstün başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi tebrik ediyor, katılan tüm öğrencilerimizi ve bu organizasyon düzenlenmesinde bizlere destek olan Akşehir Belediyesi'ne teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel ise "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla hazırladığımız "Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin Açılışının 100'ncü yılında online satranç turnuvamız güzel bir katılımla gerçekleşti. Turnuvamızın öğrencilerimizin zekasını ve yeteneklerini ölçme noktasında bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Bizde Akşehir Belediyesi olarak dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyor, bu hak ettiğiniz hediyelerinizi sizlere takdim ediyoruz. Bu organizasyonun düzenlenmesinde her zaman paydaş olduğumuz Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum" dedi.

Dereceye giren diğer öğrencilerin ödül ve madalyalarının okul müdürleri tarafından verileceği bildirildi.

 

10-05-202010-05-202010-05-202010-05-202010-05-2020

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat 3 Akşehir / KONYA - 0 332 8131102 0 332 8123023

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.